KARİYER ZİRVESİ

/KARİYER ZİRVESİ
KARİYER ZİRVESİ2017-07-11T17:38:16+00:00

KARİYER ZİRVESİ

Yurdumuzda kalan ve mezun olma durumuna gelmiş öğrencilerimize, her yıl yenisi düzenlenen KARİYER ZİRVESİ organizasyonuna ücretsiz olarak katılabilme imkanı sağlıyoruz. Böyle bir fırsat başka hiçbir yurtta bulunmamaktadır.

Kariyer Zirvesi Nedir?

KARİYER ZİRVESİ; girişimci, işadamı, sanayici, akademisyen ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yöneticileri “Hayata İlk Adım” konusu üzerine görüş ve öngörülerini katılımcılar ile paylaştıkları bir platformdur. Bu zirve kapsamında geçmiş yıllarda; “Değerler ve Kariyer”, “İş Hayatı ve Kariyer”, “Girişimcilik ve Kariyer”, “Teknoloji ve Kariyer”, “Ekonomi ve Kariyer”, “Medya ve Kariyer” gibi konu başlıkları, iş dünyasının başarılı konuşmacıları tarafından ele alınmıştır. Böylece günümüzde ve gelecekte kariyer gelişiminin nasıl olması gerektiği tartışmaları da netlik kazanacaktır. Geleneksel yöntemlerin terk edildiği, sıradışı ve kışkırtıcı stratejiler ile ilgili uygulamalar ülkemizin ünlü isimleri tarafından katılımcılara aktarılmıştır. Zirve sonunda katılımcılara “Katılım Sertifikası” verilmiştir.
KARİYER ZİRVESİ konferansı paralelinde, firma tanıtım standları katılımcı ve ziyaretçilere açık olmuştur.

Ne Gibi Faydaları Var?

Bolu Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimize sağlamış olduğumuz bu hizmet ile sizler, iş hayatına atılmadan önce sektörün önde gelen iş adamlarının, akademisyenlerin, devlet büyüklerinin tecrübelerini dinleyerek rakiplerinizin bir adım önüne geçmiş olacaksınız. Bu bağlamda Kariyer Zirvesi organizasyonları sizlere tecrübe ve deneyim katarken bir yandan da kişisel gelişiminize bir hayli katkı sağlayacaktır.